Yurdakul Hukuk Bürosu | Av. Berk Arda Yurdakul

Yurdakul Hukuk Bürosu'nun kurucu avukatı olan Av. Berk Arda Yurdakul, Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden dekanlık onur ödülü ile mezun olduktan sonra, uluslararası bir hukuk bürosunun ticaret/şirketler hukuku departmanında çalışmış ve akabinde kendi ofisini açmıştır. Av. Berk Arda Yurdakul, Bilgi Üniversitesi'nde Ekonomi Hukuku alanında yüksek lisans yapmıştır.

Yurdakul Hukuk Bürosu, müvekkillerin ticari faaliyetleri ile bağlantılı ulusal ve uluslar arası sözleşmeler ve ticari işlemler, şirket yapılandırması, birleşme ve devralmalar, enerji/yenilenebilir enerji, rekabet, iş hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar, fikri mülkiyet, kişisel verilerin korunması, dava takibi, icra, iflas ve tahkim başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında, gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Büromuzun temel amacı, yerli ve yabancı müvekkillerimizi temsil ederken, var olan hukuki ihtilafın çözümü için en uygun yolu saptayarak, sorunun hukuka uygun ve müvekkilin lehine sonuçlanması için etkin danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken, müvekkilin talep ve ihtiyaçlarına en uygun hukuki mekanizmanın saptanmasındaki amaç, müvekkilin en az masraf ve zaman kaybı ile mevcut ihtilafı sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmasını sağlamaktır. 

Büromuz, başta ticaret ve şirketler hukuku, iş hukuku ve kişisel verilerin korunması, rekabet ve fikri mülkiyet hukuku olmak üzere hukukun farklı alanlarında güncel sorun ve gelişmeleri takip ederek, müvekkillerine en güncel hukuki hizmeti sunmaktadır. 

 

Yol Tarifi